A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Koidutähe peosaal

Aadress: Koidu 7, Tila küla, Tartu vald, Tartumaa
Telefon: ‎+372 556 75556
E-mail: info@peosaal.ee

Koidutähe peosaal pakub peoruumide renti. Asume Tartu linna piiril. Peosaal oli esialgu  planeeritud ainult perekondlikeks koosviibimisteks. Vajasime paika, kus pidada juubeleid ja sünnipäevi. Hoone on ehitatud eriprojekti  järgi vastavalt meie vajadustele. Argipäevadel, kui tähtpäevi polnud,  kasutasime meie hubast palkamaja selleks, et koos õhtusööki või lõunasööke nautida. Soojadel õhtutel on  mõnus avaral  väliterrassil päikeseloojangut nautida. Täna on peosaali tegemistesse kaasatud terve meie pere. Me usume, et Koidutähe peosaal on ideaalne paik  ka Sinu jaoks olulise sündmuse tähistamiseks.

Meie peosaali teeb eriliseks hubane palkhoone, mille sisemus on valgusküllane, terve saali pikkuses paiknevad romantilised puitaknad. Saali suurus on 130 m2 ja mahutavus umbes 50 inimest, sellisel juhul jääb väga palju ruumi tantsupõranda jaoks. Peosaalis on puuküttega kamin, mis loob õdusa meeleolu igal aastaajal. Tartu lähedal asuvat peosaali on võimalik rentida  kõikideks sündmusteks,  mida soovite koos Teile oluliste inimestega tähistada: pulmad, sünnipäevad, koolilõpupeod, tooteesitlused ja muud pidulikud sündmused. Meeldiv palkmaja atmosfäär muudab Teie ürituse meeldejäävaks.

Suvisel ajal on võimalik kasutada banketitelki, et ka väljas külalisi kostitada. Peosaali vasakul küljel on õunapuuaed, mis muudab peopaiga  ümbruse romantiliseks.

Powered by Sigsiu.NET