A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9
Eesti Maaler OÜ
Aadress: Varju 11-2
Linn: Tartu
Telefon: +372 568 41888
E-mail: eestimaaler@gmail.com
Sise- ja välisviimistlus. Tapeetimine, dekoratiivvärvimine, eramute ehitus ja renoveerimine, maalri- ja krohvitööd.
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool
Aadress: Riia 35
Linn: Tartu
Telefon: +372 523 7947
E-mail: tartu@massaaz.ee
Eesti Massaaži- ja Teraapiakool (EMTK) on juhtiv massaažialane õppeasutus kogu Euroopas ja massööri õppekava omab ainsana Eestis Haridus- ja Teadusministeeriumi täisakrediteeringut. Pakume täiendõppe võimalust meie Tartu esinduses. Olete oodatud! EMTK massaažisalongides osutavad massaažiteenust meie õpetajad, vilistlased ja õpilased pakkudes erinevaid massaažiliike.
Ehitusest OÜ
Aadress: Männiku 8, Käärdi, Rõngu vald
Telefon: +372 506 7848
E-mail: ehitusest@gmail.com
Üldehitustööd Lõuna-Eestis
Einlii OÜ
Aadress: Õie 2
Linn: Elva
Telefon: +372 505 3424
E-mail: einlii@einlii.ee
Raamatupidamisteenused ja majutusteenus Tartu linnas https://www.airbnb.com/rooms/5228278?s=fODB
Elmaka
Aadress: Uus 52
Linn: Tartu
Telefon: +372 740 7309 ; +372 533 04795
E-mail: elmaka@hot.ee
Kasutatud kodumasinate müük, remont, hooldus
Est-Veih OÜ
Aadress: Veeriku 14-9
Linn: Tartu
Telefon: +372 556 72877
E-mail: esveoy@gmail.com
Raamatupidamine korteriühistule ja osaühingule
Esthus Ehitus OÜ
Aadress: Turu 67
Linn: Tartu
Telefon: +372 521 0219
E-mail: hardi@esthus.eu
Elamute ja hoonete ehitus ja renoveerimine. Ehitame teile maja vastavalt projektile või renoveerime juba olemasoleva hoone.
Evari Ehitus OÜ
Aadress: Kassisilma 4, Räni alevik, Kambja vald, Tartumaa
Telefon: +372 738 00927 ; +372 520 9531
E-mail: evari@evari.ee
Lamekatuste ehitus, hüdroisolatsioonitööd, lamekatuste remont.
Eviko AS
Aadress: Õpetaja 9A
Linn: Tartu
Telefon: +372 730 6050
E-mail: eviko@eviko.ee
AS Eviko on erakapitalil põhinev Tartu ehitusfirma, kes viib tellija soovid ellu alates projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni.
ExtCross OÜ
Aadress: Tähe 135B
Linn: Tartu
Telefon: +372 581 02849
E-mail: extcross@extcross.ee
ExtCross OÜ peamised tegevusalad on sanitaartehnilised tööd, ehitus-, keevitus- ja kaevetööd. Oleme ehitanud ja renoveerinud tootmis- ja laohooneid, kaubandus- ja teenindushooneid, koolihooneid, büroo- ja haldushooneid, korter- ja ridaelamuid ning eramuid.
Powered by Sigsiu.NET