Aasta algas muudatustega jäätmeveos

1. jaanuarist vahetus jäätmevedaja Tartu 3. veopiirkonnas (Annelinna tagumine osa ja Ihaste) ja endises Tähtvere vallas. Alates 1. veebruarist vahetub vedaja ka 1. veopiirkonnas (Tähtvere, Veeriku, Supilinna, Vaksali, Kesklinna ja Karlova).

Kõik kliendid peaksid olema saanud uuelt jäätmevedajalt teavituse, lepingu ja veograafiku. Kui on kliente, kes ei ole teavitust saanud, palun andke endast veoettevõttele (Eesti Keskkonnateenused AS) märku, et lepingud saaksid sõlmitud ning jäätmevedu saaks tõrgeteta toimida.

EKT kontaktid:
1)    Ettevõtte veebilehel
2)    e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
3)    klienditeeninduse telefon 738 6700
4)    kontor (Tähe 108).

Viimastel päevadel on enim küsitud, mida teha, kui eelmise vedaja viimase veo ja uue vedaja kavandatud esimese veo vaheline aeg on liiga pikk. Sellisel juhul, soovitame vajadusel tellida lisatühjenduse enne esimest graafikujärgset vedu. Lisavedu on mugavaim tellida läbi Eesti Keskkonnateenused veebilehe. Ettevõte peab lisaveo tegema kolme tööpäeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Lisavedu on 15% kallim, kui regulaarne vedu. Hinnakirjadega on võimalik tutvuda linna veebilehel .
Kliendid, kellel satub uus vedu liiga lähestikku eelmise vedaja viimase veoga, võivad soovi korral loobuda ühest tühjendusest. Taas tuleks ühendust võtta jäätmevedajaga.

Lisainfo:
Linnamajanduse osakonna keskkonnateenistus:
Juhan Voolaid, tel 7361 273, Tiina Lille 7361 328, Ülle Mauer 7361 248

Allikas: www.tartu.ee